ГАСТРОНОМІЯ І ГОТЕЛЬНА СПРАВА МИ ЗНАЙДЕМО ТОБІ РОБОТУ

Gastro House. Wynajem pracowników

GastroHouse розуміє бізнес не тільки з боку надання послуг, але і з більш широкої перспективи, яка дозволяє нам пропонувати послідовні і ефективні рішення для наших клієнтів. Найбільше у відносинах з клієнтами ми цінуємо довіру. Нашим головним принципом є професійне надання послуг і задоволення бажань кожного клієнта.

Багаторічний досвід у наданні послуг для компаній, дозволили нам налагодити щоденну співпрацю з кращими готелями та іншими об'єктами з широко зрозумілої туристичної галузі. Наші клієнти можуть розраховувати на нашу підтримку при реалізації особливих подій, таких як спеціальні замовлення для особливо вимогливих гостей, банкети, конференції і т. д.

GastroHouse відрізняється прозорою фінансовою звітністю та розрахунками, кваліфікований персонал, який має у своєму професіональному активі надання послуг для особливо вимогливих VIP гостей з перших сторінок газет (президентські пари, члени урядових делегацій, зірки шоу-бізнесу). Є кращим агентством з працевлаштування в Помор'ї для працівників галузі громадського харчування - кухарів, офіціантів, барменів, які в змозі забезпечити обслуговування і сервіс на найбільші і самі вимогливі події.

МИ НЕ ХОЧЕМО БУТИ НАЙБІЛЬШИМИ, АЛЕ МИ ХОЧЕМО БУТИ НАЙКРАЩИМИ!
ПРИЄДНУЙТЕСЬ ДО НАС!

Якщо у Вас є досвід роботи на посаді офіціанта в галузі громадського харчування або ресторані, якщо Ви несете відповідальність за професійне обслуговування гостей і дбаєте про побудову позитивних відносин, разом з високою якістю надаваних послуг, а також характеризує Вас висока особиста культура, приєднуйтесь до GastroHouse. Ми пропонуємо працевлаштування на основі цивільно-правового договору, винагороду, що відповідає вашим навичкам і кваліфікації, можливість підвищення знань і професійного розвитку.

Приєднуйтесь до нашої команди - для нас робота - це пристрасть і задоволення!

ВВЕДІТЬ СВОЇ ДАНІ,
МИ ПЕРЕДЗВОНИМО І ЗНАЙДЕМО ВАМ РОБОТУ.